Müşterilerimizin sıkça sorduğu soruları yanıtlamak için işte size bir rehber sunuyoruz. Bu bölümde, rezervasyon yapma sürecinden, ürünlerimiz ve hizmetlerimize dair önemli ayrıntılara kadar pek çok sorunun cevabını bulabilirsiniz. Size daha iyi hizmet verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz ve sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyuyoruz.

AT BİNMEYE GELİRKEN NE GİYMELİ?

Kot ve diz altı kalın çorap giymek baldırları koruma açısından faydalı olacaktır. Altı düz olan bir çizme veya bot tercih edilmelidir. Başı korumak için tog tarafımızdan verilmektedir.

TESİSTE BEKLEME SALONU VARMI VE MİSAFİR GETİREBİLİNİR Mİ?

Atlıtur Gümüşdere Plajı yanında bulunan binicilik kulübümüzde çam ağaçları altında kapalı oturma alanımız mevcuttur. Misafir getirilebilir, 300 kişilik bahçemiz vardır.

YİYECEK İÇECEK SERVİSİ VARMIDIR?

Müşterilerimize tost, gözleme ve benzeri hafif yiyecekler sunuyoruz. Ayrıca sıcak ve soğuk içecek servisimiz de mevcuttur.

YAŞ SINIRI NEDİR?

Atlıtur da temel eğitim ve çocuklara safari turları 4 yaş ve üstü için geçerlidir.

KAHVALTI KAÇTA BAŞLAR VE EN SON KAHVALTI HİZMETİ KAÇTA BİTER?

Sabah 09.00 da başlar akşam üzeri 18.00 e kadar kahvaltı hizmeti verilmektedir.

YÜRÜYÜŞ YAPILACAK ALANLAR VAR MI?

Bulunduğumuz noktadan sahil kenarına kadar bahçeler, çevresinden geçen yoldan yürüyüş yapılınabilir. Ayrıca uzun yürüyüşler için Belgrad ormanı, Ayazma ve seyir kulesine yürüme imkanı vardır. En yakın plaj 200 metre mesafededir.

YOL TARİFİ

Gümüşdere Mahallesi, Yaprak Sokak Plaj Yolu No: 41 Yanı Sarıyer / İSTANBUL